فراخوان شرکت در ششمین دوره جایزه دکتر فتح‌الله مجتبی از سوی موسسه شهر کتاب اعلام شد.
فتح‌الله مجتبایی
فتح‌الله مجتبایی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی هر ساله در دی‌ماه به بهترین پایان‌نامه دوره‌ دکتری در زمینه‌های «ادیان و عرفان» و «زبان و ادبیات فارسی» با هدف ارتقاء علمی و تشویق دانشجویان دوره‌ دکتری در رشته‌های مذکور اهدا می‌شود.
 
دانشجویان دوره‌ دکتری در این دو رشته که در سال ۱۳۹۴ از پایان‌نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند یک نسخه از پایان‌نامه خود را تا ۱۵ شهریور به دبیرخانه این جایزه واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم، پلاک ۸، مرکز فرهنگی شهر کتاب ارسال کنند.
 
هیات داوران این جایزه متشکل از فتح‌الله مجتبایی، ضیاء موحد، حسین معصومی‌همدانی، شهرام پازوکی، محمد دهقانی و علی‌اصغر محمدخانی است که پس از داوری پایان‌نامه‌های رسیده، پایان‌نامه برگزیده را معرفی می‌کنند.
 
در پنج دوره‌ گذشته‌ این جایزه، سمیرا بامشکی، علیرضا اسدی، محمدرضا عدلی، سلمان ساکت، ارسطو میرانی، سیده لیلا سیدقاسم، مجتبی مجرد و زهرا زارع برگزیدگان این جایزه بوده‌اند.
 
پایان‌نامه برگزیده در این جایزه به همت انتشارات هرمس به صورت کتاب منتشر می‌شود و پایان‌نامه‌های ارسالی، برگشت داده نمی‌شوند. همچنین از علاقه‌مندان درخواست شده‌است تا از ارسال پایان‌نامه‌هایی که پیش از سال ۹۴  یا پس از آن دفاع شده‌اند، خودداری کنند.
 


 
کد مطلب : ۲۳۶۸۱۳
https://www.ibna.ir/vdca6inue49nea1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما