سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
آثار آیت‌الله مصباح  کتاب صوتی می‌شود / «صهبای حضور» جدیدترین اثر تولیدی

قم - دفتر نشر آثار آیت‌الله مصباح یزدی(ره) تصمیم به تبدیل آثار وی به کتاب صوتی گرفته است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، مرتضی اهوز مسئول چاپ و نشر آثار آیت‌الله مصباح یزدی (ره) اعلام کرد: مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) پیش از این علاوه بر انتشار کتاب‌های مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی، امکان دسترسی علاقه‌مندان به اندیشه و آثار آن حکیم فرزانه را در قالب پایگاه اطلاع‌رسانی، نرم‌افزار، و کتابخوان همراه فراهم کرده است.

وی افزود: آیت الله مصباح (ره) آثار گرانسنگی دارند که برای عرضه بهتر و راحت تر این آثار به جامعه تصمیم گرفته شد این کتب بر روش‌های قبلی در قالب کتب صوتی نیز تهیه و در اختیار علاقه‌مندان و اصحاب فکر و اندیشه قرار گیرد.

مسئول چاپ و نشر آثار آیت‌الله مصباح یزدی (ره) گفت: در برنامه‌ریزی که در دفتر نشر آثار شده است مقرر شده که ابتدا کتب اخلاقی که برای عموم مردم بیشتر مورد استفاده است به صورت صوتی عرضه شود از این رو مباحث مربوط به امر به معروف و نهی از منکر و مباحث مناسبتی که مخاطبین عمومی بیشتر دارد در دستور کار قرار گفت و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، ماه بندگی خدا و ماه نزول قرآن، کتاب صوتی «صهبای حضور» در پایگاه اطلاع‌رسانی آثار آیت‌الله مصباح یزدی عرضه شد؛ پیشتر هم کتاب صوتی «زلال نگاه» و «آفتاب ولایت» نیز از سوی این دفتر منتشر شده بود.

اهوز به برنامه‌های آتی این دفتر در تولید بیشتر کتب صوتی از آثار آیت‌الله مصباح (ره) اشاره و خاطرنشان کرد: با فراهم شدن شرایط تا سال آینده ان شاءالله حدود ۵۰ جلد دیگر از کتب ایشان نیز به کتب صوتی تبدیل می‌شود و در ادامه این روند، آثار دیگری از این عالم ربانی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

وی در پایان با اشاره به استقبال خوب علاقه مندان از کتب صوتی اظهار کرد: درخواستی که ما از علاقه‌مندان آثار داریم این است که در ادامه کار ما را از نظرات، پیشنهادها و انتقادهای سازنده بهره‌مند سازند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها