پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲
آیین تکریم از کتابداران در سیزدهمین دوره جشن «کتاب‌یار»

سیزدهمین دوره جشن «کتاب یار» همزمان با روز کتابدار در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سیزدهمین دوره جشن «کتاب یار» با حضور مهرداد باقری پبدنی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان (چهارشنبه ۲۴ آبان) همزمان با روز کتابدار در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

در این مراسم، عباس باباخانیان، مدیر امور کتابخانه‌های سازمان ضمن تبریک این روز گفت: دورهمی «کتاب یار» یک پیام بزرگ دارد که سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران قدر و منزلت کتابداران را می‌داند و معتقد است توفیقات حاصل شده در مسیر رشد و تعالی شهروندان حاصل همت کتابداران پر تلاش و دلسوز در خط مقدم فعالیت‌های فرهنگی بوده است.


وی ادامه داد: بدون شک نقش و تاثیر همکاران کتابدار برای توسعه خدمات کتابخانه‌ای بسیار پررنگ و عمیق‌تر از گذشته احساس می‌شود و بدون در نظر گرفتن جایگاه کتابداران، کتابخانه‌های سازمان به سر منزل مقصود نخواهند رسید.


باباخانیان اضافه کرد: کتابداران در پیشبرد اهداف سازمان منشا اثر و محل بروز فعالیت‌های ارزنده بوده و هستند.


در این مراسم از شهره سماعی، محرم احمدی سیه‌رود، کبری عرفانی‌کیا، فرحناز انبساط، رویا رستاخیزی، سهیلا آژیده، معصومه صمدی مقدم، نرگس ملکی یزدی، سیمین عمادی، محمد مرادی، مریم مظلومی و صغری محمدی اقدم به عنوان ۱۲ همکار بازنشسته کتابدار تقدیر شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها