دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۲
فراخوان پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی

پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی از مجموعه برنامه‌های دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام‌ رضا(علیه‌السلام) به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، استان اصفهان برگزار می‌شود.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی، شهریور سال 1393 همزمان با دهه کرامت به میزبانی کانون استان اصفهان برگزار خواهد شد.

این جشنواره شامل بخش مربیان کانون، بخش آزاد (شامل روحانیان، دانشجویان، معلمان، مربیان بازنشسته کانون و کارکنان سایر نهادهای فرهنگی)، بخش نوجوانان 13 تا 17سال و همچنین بخش بین‌الملل است.

بنا بر این گزارش، پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در دو بخش «بدون ابزار» با بهره‌گیری از توانایی و خلاقیت و «با ابزار» با استفاده از هر نوع ابزار مانند پرده‌خوانی برگزار می‌شود.

بر اساس این فراخوان، علاقه‌مندان می‌توانند تا 31 تیرماه سال 1393 آثار خود را در حوزه‌های فیلم، قصه‌گویی یا پرده‌خوانی، در قالب لوح فشرده به دفاتر کانون استان خود ارسال کنند.

این رویداد یکی از هشت جشنواره‌ بین‌المللی و ملی است که کارگروه کودک و نوجوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) با مسوولیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برگزار خواهد کرد.

خبرنگار: مریم معمار

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها