همزمان با فرارسیدن ایام مبارک عید غدیر خم

«درنگ» منتشر شد

انتشارات عهد مانا در آستانه عید غدیر، اثر جدیدی را با نام «درنگ» روانه بازار کرد.
«درنگ» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در آستانه عید بزرگ غدیر، انتشارات عهد مانا سرگذشت گرویدگان به مکتب حضرت علی علیه السلام را در اثری به نام «درنگ» منتشر کرد.

گاهی باید ایستاد و مسیر پشت سر و راهِ پیشِ رو را کاوید و بررسی کرد. شاید خطا آمده باشیم، شاید حرف‌هایی باشد که گوش‌هایمان با آن بیگانه است و باید بشنویم. شاید سخنانی باشد که به گوشمان نرسانده باشند و بدون آن، طی طریق ممکن نباشد؛ و ما فقط یک بار زندگی می‌کنیم و ارزش درنگ، اینجا مشخص می‌شود. اگر مسیر را اشتباه آمده باشیم چه؟!
«درنگ» تأملی است در مسیر شناخت؛ گزارش‌هایی است از لحظه‌ها و بزنگاه‌هایی که راویانش آنجا فهمیده‌اند «چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید...»

کتاب درنگ، سرگذشت کوتاه پنج تن از ره‌یافتگان به مکتب امیرمؤمنان، علی علیه السلام است که راویان آن، علت گرایش خود را به مکتب علی علیه‌السلام روایت کرده‌اند و سختی‌ها و شیرینی‌های این مسیر را برشمرده‌اند.

یکی از این راویان، در شب عید غدیر خم سال 1384 به دست عوامل وهابی ترور شد و این شهادت، سندی ماندگار بر مظلومیت یاوران امیرالمومنین (علیه السلام) بود.
 
کتاب «درنگ» به همت پایگاه اطلاع‌رسانی استبصار تدوین شده و انتشارات عهد مانا، آن را در 96 صفحه رقعی با قیمت 20هزار تومان منتشر کرده است. این کتاب را می‌توانید از سایت ahdemana.ir یا از فروشگاه‌های کتاب سراسر کشور تهیه کنید.
 
کد مطلب : ۳۰۸۶۶۹
https://www.ibna.ir/vdcjmoethuqeymz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محمدرضا حکیمی
مشروطه 1400
سالروز درگذشت سیدهادی خسروشاهی