یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳
دومین جشنواره ملی گویندگی مولانا برگزار می‌شود

دومین جشنواره ملی گویندگی مولانا در سه بخش به همراه جلسه‌های آموزشی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، دومین جشنواره ملی گویندگی، اجرا و سخنوری مولانا در سه بخش اصلی، جنبی، و کودک و نوجوان برگزار خواهدشد که بخش اصلی آن شامل فرآیند آموزش، رقابت و جایزه است و گویندگی (دکلمه، نریشن تیزر، خبر، روایت داستان)، دوبله (فیلم و انیمیشن) و همچنین اجرا و سخنوری (اجرای صحنه‌ای و تلویزیونی و سخنرانی) را شامل می‌شود. ضمن اینکه جلسات آموزشی با مربیان حوزه مربوط، برگزاری ورکشاپ با حضور چهره‌های سرشناس حوزه گویندگی، دوبله و اجرا به همراه کارگاه‌های انتقال تجربه برگزار می‌شود.

در بخش اصلی جشنواره، در کنار مربیان مرتبط با هنر صدا و اجرا که به‌عنوان تسهیلگر در کنار متقاضیان حضور دارند، ورکشاپ‌هایی با حضور چهره‌های شناخته‌شده دوبله گویندگی و اجرا برگزار می‌شود. از چهره‌های این بخش می‌توان به محمدرضا علیمردانی، امیرعلی نبویان، محمد بحرانی، پیمان طالبی، مژده لواسانی، علیرضا عسکریان و سعید شیخ‌زاده اشاره کرد.

بخش جنبی شامل فرایند رقابت و جایزه است و پادکست، نمایش صوتی، دوبله، و همچنین سایر تولیدات صوتی (دکلمه و تیزر) را شامل می‌شود.

بخش کودک و نوجوان نیز شامل دو قسمت آزاد (اجرا، دوبله، دکلمه) و شاهنامه‌خوانی و مثنوی‌خوانی (اجرا، گویندگی صوتی) است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در دومین جشنواره ملی گویندگی، اجرا و سخنوری مولانا و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی molanafestival.ir  مراجعه کنند و یا با شماره ۰۹۲۱۰۹۴۶۷۱۶ تماس بگیرند.

آیین اختتامیه این جشنواره، پاییز ۱۴۰۲ به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها