دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۹
حضور مالزی به‌عنوان مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران بررسی شد

درحاشیه دیدار مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران با مسئولان غرفه مالزی در حاشیه نمایشگاه کتاب پکن، از ایران برای حضور در رویداد مرتبط با فروش و تبادل رایت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مالزی دعوت شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در زمینه تقویت همکاری‌های فرهنگی در حوزه کتاب با مسئول غرفه مالزی، مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب مالزی و مدیرعامل شهر کتاب این کشور در جریان برگزاری بیست‌ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن دیدار کرد. 
 
یکی از مباحث مطرح شده در این دیدار که مورد استقبال نماینده کشور مالزی قرار گرفت، موضوع انعقاد تفاهم‌نامه در زمینه اختصاص غرفه به‌صورت متقابل در نمایشگاه‌های کتاب مالزی و تهران و حضور ناشران دو کشور در این نمایشگاه‌ها بود. از دیگر موضوعاتی که در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت، بحث حضور مالزی به‌عنوان میهمان ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود. 
 
مسئله رایت کتاب‌ از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود. هرساله در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی کتاب مالزی، رویدادی سه‌روزه در زمینه فروش و تبادل رایت مختص کشورهای شرق آسیا ازجمله فیلیپین، اندونزی، مالزی و تایوان برگزار می‌شود که از ایران برای حضور در این رویداد دعوت شد.
 
به گزارش ایبنا، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، بیست ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن تا بیست‌وهشتم خرداد در محل نمایشگاه‌های پکن برگزار شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها