پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
«پویش آنلاین نقد کتاب» برای تازه‌های نشر شاهد

«پویش آنلاین نقد کتاب» به کوشش اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس آثار نشر شاهد، با محوریت کتاب «سردار نبرد» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از خبرنگار نوید شاهد «پویش آنلاین نقد کتاب» به کوشش اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود. این پویش به صورت منظم و بر اساس کتاب‌های تازه نشر شده شاهد برگزار خواهد شد. بر این اساس، کاربران سایت نوید شاهد و مخاطبان آثار نشر شاهد، می‌توانند پس از مطالعه کتاب‌های این انتشارات به نقد و بررسی آثار بپردازند. به نقدهای علمی و کارشناسی منتخب ۵۰۰ هزار تومان جایزه پرداخت خواهد شد.

نخستین کتاب «پویش آنلاین نقد کتاب» به کتاب «سردار نبرد» نوشته مصطفی محمدی تمنایی اختصاص دارد. این کتاب به زندگی سردار شهید نورعلی شوشتری، معروف به «شهید وحدت» می‌پردازد. «سردار نبرد» حاصل مصاحبه‌ها و پژوهش‌های نویسنده درباره شهید نورعلی‌ شوشتری است و با روایت‌های متعدد و در هم آمیخته‌ای ادامه می‌یابد. نویسنده از این مسیر، مخاطب را با شخصیت و مقام شهید وحدت آشنا می‌کند.

نقد‌های رسیده به دبیرخانه پویش، پس از بررسی توسط کارشناسان و داوران رتبه‌بندی می‌شوند و به برترین نقد‌ها هدایایی تعلق می‌گیرد.
لازم به یادآوری است که اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران «پویش آنلاین نقد کتاب» را با هدف توسعه کتابخوانی حوزه ایثار و شهادت برگزار می‌کند و امکان دسترسی رایگان به آثار نشر شاهد در این پویش فراهم است.

علاقه‌مندان برای شرکت در «پویش نقد کتاب» باید اینجا و برای دریافت رایگان فایل الکترونیکی کتاب اینجا را کلیک کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها