یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
«روایت انقلاب اسلامی»؛ کتابی که نوجوانان و جوانان باید بخوانند

کتاب «روایت انقلاب اسلامی» به قلم سیدعظیم قوام برای آشنایی نوجوانان و جوانان با روایتی صحیح از انقلاب اسلامی توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انقلاب اسلامی، انقلابی تحول‌گرا بود. تحول در انسان‌ها، تحول در سازوکارهای حکومت، تحول در منطقه و تحول در جهان. در هر یک از این عرصه‌ها، انقلاب اسلامی، تحولی ماندگار و چشمگیر آفرید و نقطه امید و حرکت مظلومان عالم و نقطه هزیمت و دشواری برای مستکبران و ظالمان شد. این انقلاب بایستی شناخته شود و پیشرفت‌های حاصل از آن بازگو گردد. خصوصاً نسل نوجوان و جوان به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی باید از بُن دندان انقلاب را بشناسند تا تحریف‌گران داخلی و خارجی این گوهر نایاب و یگانه را از کف آنان به حیله‎‌های مختلف نربایند.
 
نویسنده در این کتاب با ارائه مبانی انقلاب اسلامی و ارزش‌های متعالی آن، به صورت کاربردی و عینی، پیشرفت‌های انقلاب را در عرصه‌ها و حوزه‌های مختلف علمی، خدماتی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی ارائه کرده است. سیدعظیم قوام با قلمی روان و آمارهای مستند، سعی کرده است تا روایتی صحیح و شایسته را از انقلاب اسلامی ارائه کند.
 
این کتاب در سه فصل در 155 صفحه رقعی تنظیم شده و با قیمت 20000 تومان توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شده است.


 
 علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن‌های 66411151-09352300564 تماس حاصل کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها