پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
داستان‌های برگزیده بخش جنبی جایزه بهرام صادقی معرفی شدند

داستان‌های برگزیده‌ی بخش جنبی (مردمی) سومین دوره‌ جایزه‌ ادبی بهرام صادقی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از دبیرخانه سومین دوره‌ جایزه‌ ادبی بهرام صادقی، رضا شکراللهی، دبیر این جایزه عنوان کرد: در بخش مردمی که اجرای آن با هدف اصلی ارتباط بیشتر و گسترده‌تر با مخاطبان به‌طور مستقل بر عهده‌ کتابخوان طاقچه گذاشته شد، سه داستان با مشارکت کاربران این نرم‌افزار کتابخوانی، بیشترین امتیاز را با اختلاف قابل توجه از سایر آثار کسب کردند:

داستان برگزیده‌ اول: «پرتقال‌های خونی»، نوشته‌ دامون بهرنگ از تهران
داستان برگزیده‌ دوم: «حدس بزنید کی؟» نوشته‌ امین شیرپور از خرم‌آباد
داستان برگزیده‌ سوم: «غوطه‌ور در فُرمالین» نوشته‌ عباس باباعلی از تهران

شکراللهی افزود: تعداد ستاره‌هایی که خوانندگان به این آثار دادند، با رعایت معیار معروف به منحنی نرمال و با ضرائب متفاوت امتیازبندی شدند و سه اثر برگزیده براساس این محاسبه مشخص و اعلام شدند.

وی گفت: تعداد کل دانلود ۲۰ داستان برگزیده‌ سومین دوره‌ جایزه‌ بهرام صادقی، فقط در طاقچه تا پایان مهلت رأی‌گیری، بیش از ۱۴ هزار دانلود بوده و شمار نظرهای ثبت‌شده در پای داستان‌ها بیش از چهار هزار و 200 نظر بوده است.

دبیر این جایزه اظهار کرد: در بخش اصلی جایزه‌ بهرام صادقی نیز هیات داوران شامل فرشته احمدی، حسین پاینده، علی خدایی، حسین سناپور و محمدحسن شهسواری، در هفته‌ اول اسفند ۱۳۹۵ نتیجه‌ نهایی را اعلام خواهد کرد.

سومین دوره‌ جایزه‌ بهرام صادقی با همکاری و حمایت کتابخوان طاقچه برگزار می‌شود و شرکت ارتباط فردا، جوایز برندگان بخش اصلی را اهدا و از سایر نویسندگان ۲۰ اثر برگزیده نیز تقدیر خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها