شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۰
چاپ و بسته‌بندی صادراتی می‌تواند یکی از بخش‌های مسابقات چاپی باشد

بابک عابدینی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران درباره مسابقات آثار چاپی گفت: چاپ و بسته‌بندی صادراتی می‌تواند یکی از بخش‌های مسابقات باشد زیرا توجه به این موضوع فضای رقابتی خوبی ایجاد می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در توضیح مسابقات آثار چاپی اظهار کرد: مسابقات آثار چاپی در سال‌های گذشته پیشرفت‌های بسیار خوبی داشته اما در چهاردهمین دوره از مسابقات شاهد تغییرات محسوس‌تری بوده‌ایم.
 
وی ادامه داد: نحوه ثبت‌نام، بخش‌های مسابقات، سایت و پوستر مسابقات از جمله تغییراتی است که بعد از چندین سال اعمال شده و موقعیت بهتری را فراهم کرده زیرا همه چیز منسجم شده و فضا برای برگزاری یک مسابقه باکیفیت فراهم شده است.
 
عابدینی بخش چاپ و بسته‌بندی صادراتی را یکی از بخش‌هایی دانست که جای آن در مسابقات خالی است و بیان کرد: اگر بخشی به عنوان کالاهای صاداراتی به مسابقات اضافه شود انگیزه‌ای می‌شود برای تولید کالاهای با کیفیت و راه برای تولید چاپ و بسته‌بندی صادراتی هموار می‌شود.
 
وی افزود: در حال حاضر واحدهای چاپی زیادی در سطح کشور هستند که می‌توانند کالای باکیفیت را در حد صادراتی تولید کنند اما تا به حال در چنین فضایی قرار نگرفته‌اند.
 
رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران توجه به نظرات شرکت‌کنندگان را عاملی مؤثر در بهتر شدن مسابقات دانست و اظهار کرد: اگر در پایان هر دوره از مسابقات نظرسنجی در سطح ملی انجام شود می‌تواند به بهتر برگزار شدن مسابقات کمک شایانی کند، زیرا پس از پایان نظرسنجی می‌توانیم به نقاط ضعف و قوت پی ببریم و پس از آن نقاط ضعف را پوشش و نقاط قوت را تقویت کنیم.
 
وی ادامه داد: بخش داوری، یکی از دیگر بخش‌هایی است که نیاز به هدفمندسازی دارد تا بتوانیم از حرف و حدیث‌های احتمالی جلوگیری کرد. بنابراین، برای تحقق این امر می‌توان چیدمان داوری را تغییر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها