با  داوری تمام آثار ارسالی به دبیرخانه پویش؛

برگزیدگان نخستین پویش نظامی‌خوانی در فارس معرفی شدند

با بررسی و داوری آثار ارسالی به دبیرخانه پویش نظامی‌خوانی، اسامی برگزیدگان این پویش اعلام شد.
برگزیدگان نخستین پویش نظامی‌خوانی در فارس معرفی شدند
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در فارس، نخستین پویش نظامی‌خوانی از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس در هفته گرامی‌داشت حکیم نظامی گنجوی در اسفند ماه 1400 برگزار شد. بیش از یکصد اثر در این زمینه از سوی علاقه‌مندان به دبیرخانه همایش ارسال شده بود که پس از داوری تمام آثار ارسالی، تعداد 10 اثر حائز رتبه برتر شدند.
 
بر این اساس؛ هلنا زمان‌پور از شیراز،  شیرین کریمی از شیراز،  پرنیان زارعی از مشهد،  پرنیا نجفی از مرودشت، فاطمه‌حلما مظلوم‌رضایی از کنارتخته،  فاطمه منفرد از  اقلید،  محمدمهدی مرادی از ساری،  آیسان علی‌پور  از چابهار،  آیسان نصیری از کرج و  رها باقری‌مطلق از کرج برندگان این رویداد شدند.
 
به مناسبت ۲۱ اسفندماه سالروز گرامیداشت حکیم نظامی گنجوی، شاعر و داستان‌سرای توانای پارسی‌گوی ایران، پویش نظامی‌خوانی در استان فارس از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با مشارکت ستاد بزرگداشت حکیم نظامی برگزار در اسفندماه 1400 برگزار شد.
 
به گزارش ایبنا؛ مخاطبان این پویش کودکان (۳ تا ۱۰ سال) و نوجوانان (۱۱ تا ۱۵ سال) بودند و علاقه‌مندان با خوانش اشعار نظامی و تهیه ویدئو برای پویش، در این رویداد شرکت می‌کردند. خلاقیت کودکان و نوجوانان در انتخاب اشعار و کیفیت خوانش، ملاک انتخاب برگزیدگان در این رویداد بود.
کد مطلب : ۳۲۲۲۱۳
https://www.ibna.ir/vdca6unee49nuu1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خاکریز کتاب