نشست «هم‌اندیشی فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان» از سوی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی برگزار می‌شود.
هم‌اندیشی فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نشست «هم‌اندیشی فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان» با هدف تولید محتوا و کتاب برای مهدکودک‌ها و پیش‌دبستانی‌ها دوشنبه (29 بهمن 1397) از سوی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی برگزار می‌شود.
 
در این هم‌اندیشی که با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، اعضای شورای کتاب کودک، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از فعالان کتاب کودک در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود، اساتید، نویسندگان و کارشناسان این حوزه درباره تولید محتوا برای کتاب‌های کودک و نوجوان و روان‌سازی متون کهنی مانند شاهنامه و مثنوی برای بچه‌ها به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.
 
انجمن ترویج زبان و ادب فارسی در سال 1351 از سوی 20 نفر از استادان زبان و ادبیات فارسی تاسیس شد و در حال حاضر ایجاد 15 شعبه در دانشگاه‌های کشور برای تولید محجتوای مناسب برای بچه‌های زیر 6 سال را در دستور کار دارد.
 
شرکت در این هم‌اندیشی که دبیری آن را مریم جلالی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، برعهده دارد برای عموم علاقه‌مندان و فعالان این حوزه آزاد است.
 
نشست «هم‌اندیشی فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان» ساعت 16 تا 18 دوشنبه (29 بهمن 1397) در دانشگاه شهید بهشتی واقع در تهران، ولنجک، جهاد دانشگاهی واحد شهید بهشتی، طبقه دوم، سالن اجتماعات برگزار می‌شود.
 
 
کد مطلب : ۲۷۱۵۳۳
https://www.ibna.ir/vdcipzarpt1ayw2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کتاب اولی‌ها