مهلت استفاده اهالی قلم از اعتبار خرید کتاب در «سامانه خرید از کتابفروشی» تا پایان بهمن ماه سال جاری تمدید شد.
مهلت استفاده اهل قلم از اعتبار خرید «سامانه خرید از کتابفروشی» تمدید شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، اهالی قلمی که تاکنون اعتبار خرید کتاب در «سامانه خرید از کتابفروشی» را استفاده نکرده‌اند می‌توانند تا پایان بهمن‌ماه ۱۴۰۱ به این سامانه مراجعه و از اعتبار در نظر گرفته شده استفاده کنند.

 بر پایه اطلاعات ثبت شده در سامانه اهل قلم و آیین‌نامه اجرایی اعتبار خرید کتاب (بن) اهل قلم، به بیش از  ۹ هزار اهل قلم در پنج سطح مختلف بین ۲۵۰ تا ۴۰۰  هزار تومان اعتبار خرید کتاب از «سامانه خرید از کتابفروشی» به مبلغ کل بیش از ۲۳میلیارد ریال اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، اهالی قلم علاوه بر این اعتبار می‌توانند از یارانه یک میلیون ریالی که به کدملی آنها اختصاص پیدا کرده نیز استفاده کنند.

اهالی قلم واجد شرایط که پیامک اختصاص اعتبار خرید در «سامانه خرید از کتابفروشی» را دریافت کرده‌اند، می‌توانند به سایت c.ketab.ir مراجعه و ضمن ثبت‌نام، یارانه اختصاص یافته را در کیف پول خود مشاهده کنند. این اعتبار پس از نهایی شدن سفارش خرید کتاب، در مرحله پرداخت محاسبه خواهد شد.

 آیین‌نامه اجرایی اعتبار خرید کتاب (بن) اهل قلم در سامانه اهل قلم به نشانی  ahleghalam.ketab.ir قابل دریافت و مطالعه است.

 مرکز پشتیبانی با شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۰۹۸۹۸ برای پاسخگویی و راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام و خرید کتاب از «سامانه خرید از کتابفروشی» در نظر گرفته شده است.
کد مطلب : ۳۳۲۴۴۷
https://www.ibna.ir/vdcayune049ney1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال