با حکم معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صدا و سیما؛

مدیرعامل جدید انتشارات سروش صداوسیما منصوب شد

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صدا و سیما، ابراهیم شکوری را به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت انتشارات سروش منصوب کرد.
مدیرعامل جدید انتشارات سروش صداوسیما منصوب شد
به گزارش گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)،  به نقل از روابط عمومی انتشارات سروش، احمد شهریاری، معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صدا و سیما، در این حکم تولید محتوای مکتوب متناسب با هویت ایرانی – اسلامی، بهره‌گیری از استعدادها و ظرفیت‌های رسانه ملی برای جریان‌سازی فرهنگی و تقویت حوزه تولید محتوای اختصاصی کودک، نوجوان و خانواده را از اهم وظایف مدیرعامل جدید انتشارات سروش خوانده است.
 
در این حکم همچنین آمده است: حضور پررنگ در عرصه پخش دیجیتال کتاب و مجلات سروش، ترجمه کتب فاخر به زبان‌های دیگر و توزیع در سایر کشورها و تهیه پیوست‌های فضای دیجیتالی برای ترویج و ارجاع‌دهی به تولیدات سروش از دیگر وظایف مهم جنابعالی است که امید می‌رود در چارچوب منویات مقام معظم رهبری، قوانین و ضوابط جاری کشور و یاری کارکنان خدوم رسانه ملی محقق شود.
 
بر اساس این خبر، ابراهیم شکوری، دانش‌آموخته دکتری علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی‌(ره) در مرحله نگارش رساله است و پیش از این مسئولیت‌های مدیرکلی امور مجلس، مدیرکلی اخبار داخلی و مدیریت مستندسازی شبکه خبر رسانه ملی را در کارنامه خود داشته است.
 
مدیر دفتر نمایندگی صداوسیما در نیویورک، مقر سازمان ملل متحد و مدیر خبر دفتر نمایندگی رسانه ملی در بیروت نیز تجربیات برون‌مرزی اوست.
 
معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صداوسیما همچنین از زحمات و تلاش‌های سیدصادق رضایی در زمان تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرده است.
کد مطلب : ۳۱۹۲۰۱
https://www.ibna.ir/vdcdzn0sfyt0fx6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب