در راستای طرح اهدای كتاب، اهدای آگاهی انجام شد؛

اهدای بيش از 400 جلد كتاب به كتابخانه علامه دهخدای شهرستان مياندوآب

بيش از 400 جلد كتاب در حوزه علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی به كتابخانه عمومی علامه دهخدای مياندوآب اهدا شد.
اهدای بيش از 400 جلد كتاب به كتابخانه علامه دهخدای شهرستان مياندوآب
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌غربی، بيش از 400 جلد كتاب در حوزه علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی توسط سجاد قربان‌پور، همكار اداره كتابخانه‌های عمومی شهرستان مياندوآب، با هدف ترويج فرهنگ اهدای كتاب و كتابخوانی به كتابخانه علامه دهخدای اين شهرستان اهدا شد.

مهتاب تیموری، مسئول كتابخانه علامه دهخدا، ضمن تقدير از سجاد قربان پور، در اين زمينه گفت: منابع اهدايی غالبا منابع اصلی مقطع كارشناسی ارشد و دكتری رشته علوم اجتماعی با تمركز بر جامعه‌شناسی هستند كه در نوع خود منابعی كمياب و بسيار با ارزش برای مجموعه كتابخانه به شمار می‌آيند.

وی افزود: با توجه به اهميت روزآمدسازی و پويايی منابع اطلاعاتی در كتابخانه‌ها و غنی‌سازي مجموعه منابع كتابخانه‌های عمومی لازم است طرح «اهدای كتاب، اهدای آگاهی» با جديت بيشتری پيگيری شده و در اين راستا پيشقدم شدن همكاران فرهيخته عملی بسيار سنجيده و قابل تقدير است.

این مسئول ادامه داد: پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» از طرح‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به منظور ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع کتابخانه‌های عمومی و ایجاد تعلق در تأمین منابع کتابخانه‌ها و معرفی کتابخانه‌های عمومی اجرا می‌شود.

یادآوری می‌شود؛ سجاد قربان‌پور، دانشجوی مقطع دكتری جامعه‌شناسی و همكار كتابخانه عمومی علامه دهخدای مياندوآب است.
کد مطلب : ۳۱۰۸۶۰
https://www.ibna.ir/vdcfvxdmxw6dyca.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خاکریز کتاب