علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور پیام ضمن دعوت کتابداران، کارکنان و اعضای کتابخانه‌های عمومی کشور به حضور در انتخابات ۲۸ خردادماه، حل مشکلات کشور را ورود مجموعه‌ای تازه‌نفس و پُرانگیزه به دستگاه اجرایی کشور دانست.
دعوت دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای شرکت در انتخابات
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، متن پیام علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد به این شرح است:
 
«به نام آنکه جان را حکمت آموخت
 
به لطف عنایت الهی و به کوری چشم بدخواهان این دین و آیین و سرزمین، نظام جمهوری اسلامی ایران روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری خود را برگزار خواهد کرد.
 
ملت بصیر و آگاه ایران صرف نظر از تمامی اختلاف سلیقه‌ها و تعدد آراء و نظرات، در یک موضوع وحدت نظر دارند و آن دوست داشتن و مهرورزی به این سرزمین و مهد تمدن و فرهنگ و ادب است.
 
حل مشکلات فراوان و متعدد که بعضی ناشی از کین توزی دشمنان تحریم‌گر، و برخی ناشی از بلایای طبیعی و شیوع بیماری، و بعضی نیز ناشی از کم‌کاری‌ها و عدم شناخت اولویت‌ها و در یک کلام عدم کارآیی‌ها است، تنها یک راه دارد و آن شرکت در انتخابات برای نوسازی و ورود مجموعه‌ای تازه‌نفس و پُرانگیزه به دستگاه اجرایی کشور است.
 
از کتابداران و کارکنان و اعضای کتابخانه‌های عمومی کشور دعوت می‌کنم تا نسبت به احقاق حق و ادای تکلیف خود در انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی شرکت کنند و همچون گذشته حافظ ایران عزیز باشند. ان شاء الله.»
کد مطلب : ۳۰۷۴۴۵
https://www.ibna.ir/vdcay0nem49nwy1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401