چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
کتاب‌های جشنواره شعر فجر به مناطق سیل زده اهدا می‌شوند

در آستانه برگزاری اختتامیه چهاردهمین جشنواره شعر فجر، پویش اهدای کتاب به کتابخانه‌های مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان با اهدای کتاب‌های جشنواره شعر فجر راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مهدی قزلی، مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی با اعلام این خبر گفت: به ‌دنبال وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، تصمیم گرفتیم کتاب‌های رسیده به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر را پس از پایان داوری، به کتابخانه‌های مناطق سیل‌زده اهدا کنیم.
 
وی افزود: با هماهنگی‌های به عمل آمده، دبیر علمی، اعضای هیات علمی و داوران چهاردهمین جشنواره شعر فجر نیز اعلام آمادگی کرده‌اند که با اهدای تعدادی از کتاب‌های خود در این پویش انسان‌دوستانه شرکت کنند.

همچنین علاوه بر کتاب‌های جشنواره شعر فجر، کتاب‌های دوازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد نیز اهدا خواهد شد.

دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر با دعوت از اهالی فرهنگ، ادبیات و عموم مردم برای شرکت در این پویش گفت: هرچند می‌دانیم کتاب نیاز اولیه مردم سیل زده نیست، ولی هر کس در هر صنف و حوزه ای فعالیت می‌کند با هر قدمی که می‌تواند بردارد، باید به سیستان و بلوچستان و مناطق سیل‌زده‌اش توجه کند.

از همه دغدغه‌مندان هم‌صنف و ادیب و البته مردم علاقه‌مند دعوت می‌کنم کتاب‌های خود را برای اهدا به مناطق سیل‌زده به نشانی تهران، بلوار کریم‌خان زند، خیابان سنایی، کوچه شهید اعرابی (5)، شماره 6، روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88300806 داخلی 109 تماس بگیرند.
 
 
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها