چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
67 هزار  کتاب تا روز چهارم عیدانه کتاب فروش رفت

با گذشت چهار روز از طرح «عیدانه کتاب» در 31 استان کشور، بیش از 67 هزار نسخه کتاب از سوی 28 هزار نفر خریداری شده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، پنجمین گام از طرح‌های حمایتی از کتاب‌فروشی‌ها با عنوان «عیدانه کتاب» با شعار «امسال هم کتاب عیدی دهیم» از 15 اسفند با مشارکت بیش از 700 کتاب‌فروشی در سراسر کشور آغاز شده است و به مدت یک ماه ادامه دارد.

در این طرح، استان‌های تهران با 137 کتاب‌فروشی، اصفهان با 93 کتاب‌فروشی، قم با 87 کتاب‌فروشی و خراسان‌رضوی با 71 کتاب‌فروشی تاکنون بیشترین مشارکت را از آن خود کرده‌اند.
 
تاکنون کتاب‌هایی همچون «من پیش از تو» نوشته جوجو مویز با ترجمه مریم مفتاحی از انتشارت آموت، «جزء از کل» نوشته استیوتولتز با ترجمه پیمان خاکسار از انتشارات چشمه، «پس از تو» نوشته جوجو مویز با ترجمه مریم مفتاحی از انتشارت آموت، «بیشعوری» نوشته خاویر کرمنت با ترجمه محمود فرجامی از انتشارات تیسا، «دانش خانواده و جمعیت» نوشته شیماسادات حسینی با انتشارات دفتر نشر معارف، «خانه درختی 52 طبقه» نوشته اندی گریفیتس با ترجمه آنیتا یارمحمدی از انتشارات هوپا، «یک بعلاوه یک» نوشته جوجو مویز با ترجمه مریم مفتاحی از انتشارت آموت و «شازده کوچولو» آنتوان دو سنت اگزوپری با ترجمه احمد شاملو از انتشارات نگاه، در صدر پرفروش‏‌ترین کتاب‏‌های طرح عیدانه کتاب هستند.
 
لازم به ذکر است که اپلیکیشن «کتاب‌فروشی» به منظور تسهیل در دسترسی به کتاب‌فروشی‌های عضو طرح «عیدانه کتاب» در سایت  ketab.ir قابل دریافت است.
 
علاقه‌مندان به کتاب می‌توانند به مدت یک ماه با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های عضو در شهرهای خود، کتاب‌های حوزه بزرگسال را  با 20 درصد و کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان را با 25 درصد تخفیف خریداری کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها