شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۳۵
رونمایی از «فرهنگ اعلام شهدا» و تجلیل از آزادگان کردستان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان از رونمایی «فرهنگ اعلام شهدا» در آیین تجلیل از آزادگان کردستانی در 26 مردادماه همزمان با سالروز ورود اولین آزادگان به کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان، اعلام کرد در مراسم تجلیل از آزادگان کردستانی در 26 مردادماه 1393، «فرهنگ اعلام شهدا» که شامل زندگینامه 5293 شهید استان کردستان است، رونمایی می‌شود. 

سلیمانی در ادامه سخنان خود در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سالن شهدای گمنام استانداری در سنندج، از برگزاری آیین تجلیل از آزادگان کردستانی در 26 مرداد ماه 1393، همزمان با سالروز ورود اولین آزادگان به کشور خبر داد. 

وی بیان کرد: خوشبختانه سال گذشته موفق به ساماندهی مزار 250 تن از شهدای روستاهای استان کردستان شدیم. همچنین در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، 53 قسمت از برنامه "رهپویان ایثار" در رادیوی مرکز صدا و سیمای کردستان پخش شده است. 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در پایان یادآور شد: در شهر سنندج علاوه بر بهشت محمدی در هشت نقطه مزار شهدا را داریم که نیازمند ساماندهی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها