کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

«بالای همه نوشته‌هایم نام توست» منتشر شد

21 مهر 1398 ساعت 10:33

قطعه‌های ادبی و نیایشی برگرفته از آیات قرآن کریم در کتاب «بالای همه نوشته هایم نام توست» برای نوجوانان منتشر شد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، کتاب «بالای همه نوشته‌هایم نام توست» با هدف آشنایی نوجوانان با رحمت، مهربانی و محبت پروردگار به انسان به قلم اکرم کشایی نوشته شده است. نویسنده در این کتاب گفت‌وگوهایی با خداوند دارد و از شادی‌ها، ترس‌ها، ناراحتی‌ها و دلتنگیهایش می‌گوید. و بعد اشاره‌ای دارد به آیات قرآنی که نشان از محبت خداوند است.

کشایی در بیان انگیزه‌ چاپ آن برای نوجوانان گفت: «نوجوانی دوره‌ گذار از افت و خیزهای روحی و آشفتگی‌های ذهنی است. کشتی ذهن یک نوجوان در دریای متلاطمی از پرسش‌ها و تضادها و چالش‌ها پیش می‌رود. اطمینان از وجود یک قدرت برتر و علاوه بر آن بسیار مهربان، این دریای متلاطم را آرام‌تر می‌کند. وقتی این محبت دوطرفه می‌شود و کم کم در همه‌ی ابعاد زندگی گسترش پیدا می‌کند، آثار مثبتی به جا می‌گذارد. در قرآن کریم آیه‌های فراوانی وجود دارد که به محبت پروردگار نسبت به انسان‌ها اشاره می‌کند».

«بالای همه نوشته‌هایم نام توست» در 56 صفحه مصور و به قیمت 16500 تومان در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.

 


کد مطلب: 281323

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/naghli/281323/بالای-همه-نوشته-هایم-نام-توست-منتشر

ایبنا
  https://www.ibna.ir