​همزمان با ایام دهه کرامت به همت «به‌نشر» صورت می‌گیرد؛

8 مرکز استان میزبان 8 «عصرانه داستان‌نویسان رضوی»

سلسله نشست‌های «عصرانه داستان‌نویسان رضوی» که از دی‌ماه سال گذشته در مشهد کلید خورده، همزمان با ایام دهه کرامت در هشت شهر ادامه می‌یابد.
8 مرکز استان میزبان 8 «عصرانه داستان‌نویسان رضوی»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی با بیان این‌که تاکنون بیش از 20 نشست در قالب «عصرانه داستان‌نویسان رضوی» در فروشگاه مرکزی این انتشارات در مشهد برگزار شده، گفت: همزمان با دهه کرامت قرار است این سلسله نشست‌ها که به خوانش، بررسی و نقد داستان‌هایی با موضوع امام رضا (ع)، زائر و زیارت اختصاص دارد، در شهرهای قم، تهران، کرج، یزد، اصفهان، بجنورد و سمنان نیز برگزار شود.
 
وی برگزاری این سلسله نشست‌ها با موضوع خاص رضوی در قالب محفلی صمیمی و حرفه‌ای که فرصتی برای تعامل بین نویسندگان و ناشر باشد، در کشور کم‌سابقه و در مشهد بی‌سابقه دانست و بیان کرد: سعید تشکری، از نویسندگان باتجربه مشهدی که به‌عنوان دبیر علمی از آغاز این نشست‌ها همراه به‌نشر بوده، در ایام دهه کرامت نیز همراه این مجموعه خواهد بود.
 
مدیرعامل به‌نشر افزود: این سلسله نشست‌ها در ایام دهه کرامت از حرم مطهر حضرت معصومه (س) در شهر قم و با حضور مجید ملامحمدی به‌عنوان دبیر نشست آغاز و به حرم مطهر رضوی در مشهد ختم می‌‎شود که علیرضا مهرداد دبیر این نشست در مشهد خواهد بود.
 
سعیدی با بیان این که دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی و فروشگاه‌های به‌نشر در شهرهای مذکور میزبان این سلسله نشست‌ها خواهد بود، بیان کرد: نشست کرج با حضور خسرو عباسی، یزد با دبیری مظفر سالاری، اصفهان با حضور اسماعیل حاجی علیان، سمنان با حضور مهدی زارع، تهران با دبیری صادق کامیار و بجنورد با حضور ثریا صدقی برگزار خواهد شد.

 
کد مطلب : ۲۶۳۲۰۷
https://www.ibna.ir/vdchvxniq23n-id.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب