سه‌شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲
شناسایی 64 منطقه در البرز برای حضور کتابخانه سیار

البرز- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز از شناسایی 64 منطقه در استان برای حضور کتابخانه سیار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کرج، زینب عاشری ظهر سه‌شنبه در دومین نشست فعالان حوزه خدمات‌رسانی به مناطق کم‌برخوردار  برگزار شد، به خدمات کتابخانه سیار ویژه کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار استان اشاره کرد و گفت: علی رغم اینکه این کتابخانه سیار روستایی است اما کانون سعی کرده تا در همکاری ویژه در قالب طرح۲۰۲۰ (تحول و توانمندسازی مناطق کم برخوردار کشور) و شناسایی ۶۴ منطقه در استان البرز همکاری ویژه‌ای با این قرارگاه با هدف خدمت به مناطق کم‌برخوردار داشته باشد.

وی ابراز امیدواری کرد که فعالیت‌های جهادی دیگر نهادها و گروه‌های استان برای خانواده‌ها به ویژه برای مادران بتواند در کنار فعالیت‌های تخصصی کانون در حوزه‌کودک، روح تازه‌ای از امید و نشاط را به این مناطق تزریق کند.

این فعالیت‌ها به نحوی برنامه‌ریزی خواهند شد که در مشارکت با مدارس، دانش‌آموزان دبستانی، دبیرستانی و مادران در مناطق کم‌برخوردار از خدمات حوزه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، مهارت‌های زندگی  و سلامت جسمی و روحی برخوردار شوند. 
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها