ساخت فصل دوم زخم کاری به پایان رسید؛

«بازگشت» یک سریال اقتباسی به شبکه نمایش خانگی

ساخت فصل دوم سریال زخم کاری با عنوان «زخم کاری؛ بازگشت» به‌کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان به پایان رسید.
«بازگشت» یک سریال اقتباسی به شبکه نمایش خانگی
به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ ساخت فصل دوم سریال زخم کاری با عنوان «زخم کاری؛ بازگشت» به‌کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان به پایان رسید.
درباره خلاصه داستان فصل دوم هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما با توجه به پایان‌بندی فصل اول و واژه «بازگشت» باید منتظر زنده‌‌ماندن مالک از ضربات چاقو و خروش و انتقام‌های او از مافیایی که فرزندان خان‌عمو ترتیب داده بودند باشیم. مالک که در پایان فصل اول با ضربات متعدد چاقو توسط دختر خاندان ریزآبادی به‌شدت زخمی شد، در فصل دوم احتمالاً به‌دنبال به‌سرانجام‌رساندن مأموریتی است که در فصل اول آن را دنبال می‌کرد؛ یعنی انتقام!

با توجه به آنچه که تا امروز از بازیگران این فصل سریال منتشر شده، حضور بازیگران فصل اول از جمله جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، الهه حصاری، مرتضی امینی‌تبار، سعید چنگیزیان و سیدجواد هاشمی تأیید شده است. همچنین بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به گروه بازیگران اضافه شده‌اند.
فیلم‌نامه این اثر به‌قلم گروهی از نویسندگان شامل میلاد نجفی، میلاد اکبرنژاد، اعظم بهروز، علی بحرینی و به‌سرپرستی محمدحسین مهدویان به نگارش درآمده است.

فیلم‌نامه فصل اول این سریال اقتباسی از رمان «بیست زخم کاری» اثر محمود حسینی‌زاد بود و در آن الهامی کوچک از «مکبث» شاهکار ویلیام شکسپیر گرفته شده بود. انتظار می‌رود به‌دلیل اقتباسی‌بودن فیلم‌نامه فصل قبل و اقبال مهدویان به مقوله اقتباس‌، فیلم‌نامه فصل دوم نیز فیلم‌نامه‌ای اقتباس‌محور باشد.

هنوز زمان دقیقی برای پخش این مجموعه مشخص نشده است اما انتظار می‌رود با تکمیل مراحل تولید و قرارگرفتن در نوبت پخش، تا پاییز ۱۴۰۲ در پلتفرم «فیلیمو» منتشر شود.
 
کد مطلب : ۳۳۹۲۶۰
https://www.ibna.ir/vdcaionew49neu1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چالشهای تالیف در حوزه هنر