به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود همایش شعر و خاطره‌گویی دفاع مقدس در مجتمع فرهنگی هنر مهر دورود برگزار شد.
همایش شعرخوانی و خاطره‌گویی دفاع مقدس در دورود برگزار شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران ایبنا در لرستان، با حضور فرماندار دورود، جانشین فرمانده سپاه دورود، مسئول دفتر نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، رئیس شورای شهر دورود، جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه همایش شعر و خاطره‌گویی دفاع مقدس با عنوان «خاکریز کلمات» در  محل باز مجتمع فرهنگی هنری ارشاد دورود برگزار شد.

در این مراسم علی‌محمد زیدوندی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دورود ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ایثارگران الگوهای عینی دفاع مقدس هستند که باید قدردان آنها باشیم.

وی عنوان کرد: زبان هنر بهترین ابزار در راستای انتقال مفاهیم و ارزش‌های دفاع مقدس و پاسداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر است که می‌توان از این عنصر در راه ترویج آموزه‌های ایثار و شهادت در سطح جامعه بهره‌مند شد.


در این همایش، شاعران و پیشکسوتان دفاع مقدس به بیان اشعار و خاطرات خود پرداختند و در حاشیه این مراسم از نمایشگاه عکس دفاع مقدس با موضوع حضور مقام معظم رهبری در جبهه نیز بازدید به عمل آمد.

کد مطلب : ۳۱۱۳۸۹
https://www.ibna.ir/vdcc4sq1o2bqs18.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بزرگداشت حافظ
بهارانه کتاب
تقدیر از مروجان کتابخوانی