کارگاه‌های آموزشی تسهیل‌گران و مربی‌های باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در تهران برگزار خواهد شود.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کارگاه‌های آموزشی تسهیل‌گران و مربی‌های باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در تهران برگزار می‌شود و عموم علاقه‌مندان به ترویج کتاب‌خوانی، اعم از مربی‌ مهدکودک‌ها، مربی‌ کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، معاون‌ پرورشی مدارس، دانشجویان، کتاب‌دار‌ها، معلم‌های مقطع دبستان و... می‌توانند در این کارگاه شرکت کنند.

بر اساس خبر ستاد اطلاع‌رسانی رویداد‌های ترویج کتاب‌خوانی، در این کارگاه‌ها ‌ترویج‌ کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، شناخت ادبیات و هنر کودک و نوجوان، ارزیابی کتاب‌های کودک و نوجوان، تشکیل و راه‌انداز باشگاه‌های کتاب‌خوانی و هم چنین مستند‌سازی از جمله مواردی است که طی دو روز به علاقه‌مندان ارائه خواهد شد. کسانی که در این‌ کارگاه‌ها شرکت می‌کنند، ضرورت دارد علاقه‌مند ترویج کتاب‌خوانی  کودک و نوجوان باشند. دیگر آن‌که تجربه کار با کودک‌ و نوجوان‌ها را داشته باشند. هم‌چنین شناخت نسبی از کتاب‌های کودک و نوجوان هم دارا باشند.

کارگاه‌های آموزشی تسهیل‌گران باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان توسط دفتر مطالعات برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، خانه کتاب و سازمان بهزیستی  در چهار منطقه شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.
 
زمان و مکان برگزاری کارگاه‌های آموزشی تسهیل‌گران و مربی‌های باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان متعاقبا اعلام خواهد شد. علاقه‌مندان ترویج کتاب‌خوانی برای ثبت‌نام می‌توانند تا پایان وقت اداری یک‌شنبه پانزدهم مهرماه با شماره 96653413 تماس بگیرند.
کد مطلب : ۲۶۵۴۹۶
https://www.ibna.ir/vdcjhie8muqemxz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما