یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
«کتابخانه‌گردی» در ۶۲ کتابخانه عمومی استان فارس اجرا می‌شود

فارس- در آستانه بیستمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و به منظور معرفی خدمات و کارکردهای کتابخانه‌های عمومی، کتابخانه گردی در ۶۲ کتابخانه منتخب فارس اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در شیراز، در آستانه ۱۷ اسفند ماه بیستمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به منظور معرفی خدمات و کارکردهای کتابخانه‌های عمومی، طرح «کتابخانه‌گردی» در ۶۲ باب کتابخانه عمومی منتخب استان فارس اجرا می‌شود.

بر این اساس کتابخانه‌های منتخب شامل کتابخانه‌های تازه‌تأسیس، کتابخانه‌های دارای جاذبه‌های خدمات و فعالیت و… در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفندماه میزبان مردم، مسئولین، شخصیت‌های مرجع و دستگاه‌های استانی و شهرستانی خواهند بود.

عضویت افتخاری مسئولان در کتابخانه‌های عمومی؛ نشست‌های آزاداندیشی و مطالبه‌گری فرهنگی از مسئولان استانی؛ تقدیر از برگزیدگان استانی دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛ برنامه‌های فرهنگی با مشارکت اعضا و نمایشگاه و فروشگاه کتاب، عکس و کسب‌وکارهای بومی، از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام در کتابخانه‌های منتخب برای اجرای طرح «کتابخانه‌گردی» برگزار خواهد شد.

به گزارش ایبنا؛ کتابخانه گردی از جمله طرح های سراسری نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که همزمان در ۴۶۰ کتابخانه عمومی سراسر کشور اجرا خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها