دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳
قابلیت جابه‌جایی روزانه یک میلیون نفر در ایستگاه مترو شهر آفتاب

هابیل درویش مدیرعامل متروی تهران از افتتاح ایستگاه شهرآفتاب در اوایل اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: با تدابیر در نظر گرفته شده این ایستگاه در ایام نمایشگاه قابلیت جابه‌جایی روزانه یک میلیون نفر را دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، هابیل درویش با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب امسال از مصلی به شهرآفتاب منتقل شده است، گفت: برای رفاه و سهولت بازدیدکنندگان از نمایشگاه، ایستگاه شهرآفتاب در اوایل اردیبهشت افتتاح می شود و قابل بهره برداری خواهد بود.

وی افزود: با افتتاح ایستگاه شهرآفتاب، انتهای خط 1 متروی تهران به نمایشگاه شهرآفتاب متصل می‌شود و این ایستگاه قادر به جابه‌جایی روزانه 1 میلیون مسافر به نمایشگاه کتاب است و این موضوع به عنوان یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود.

مدیرعامل متروی تهران از آمادگی تمامی خطوط مترو تهران برای خدمات رسانی به بازدیدکنندگان بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: بازدیدکنندگان نگران رفت و آمد خود برای بازدید نمایشگاه نباشند زیرا برنامه‌ریزی‌های مناسب برای حمل و نقل مسافران انجام شده است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها