مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان از انتشار فراخوان دومین جشنواره ملی شعر و داستان با عنوان «ذکر» خبر داد.
فراخوان دومین جشنواره ملی شعر و داستان «ذکر» منتشر شد
حجت‌الاسلام والمسلمین رضا کلاه‌کج، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، با اعلام خبر انتشار فراخوان جشنواره ملی «ذکر» بیان کرد: هدف برگزاری این جشنواره را ترویج بیشتر فریضه نماز بیان کرد و گفت: جشنواره «ذکر» در رشته‌های شعر و داستانک(حداکثر۱۵۰ کلمه) برگزار می‌شود.

وی ضمن دعوت از علاقه‌مندان، نویسندگان و شاعران سراسر کشور برای مشارکت در این رویداد معنوی و ادبی عنوان کرد: موضوعات این جشنواره شامل: نماز، مسجد و محراب، آیه ۵۲ سوره حاقه ، ذکر و دعا است و محدودیتی در تعداد ارسال آثار و قالب در شعر وجود ندارد.
وی ادامه داد: هئیت داوران در هر بخش سه نفر را  به عنوان منتخب معرفی می‌کند و حضور در مراسم اختتامیه الزامی است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان اضافه کرد: این جشنواره با مشارکت معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان و به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوششتر برگزار می‌شود.

حجت‌السلام والمسلمین کلاه کج ادامه داد: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه‌ دومین جشنواره ملی شعر و داستان «ذکر» 30 آذرماه و آیین پایانی این جشنواره، دی‌ماه سال جاری خواهد بود. نویسندگان و شاعران علاقه‌مند به شرکت در جشنواره ملی «ذکر» می‌توانند ضمن هماهنگی، آثار خود را به شماره ۰۹۱۶۸۲۶۴۴۸۷ در پیام‌رسان ایتا ارسال کنند.
کد مطلب : ۳۲۹۴۸۲
https://www.ibna.ir/vdcfc1dm0w6d0ja.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401