?> ?> شیراز میزبان رویداد فرهنگی «سرو کاغذی» در هفته کتاب | ایبنا
مدیرعامل مجمع خیّران نخبه‌پرور استان فارس خبر داد؛

شیراز میزبان رویداد فرهنگی «سرو کاغذی» در هفته کتاب

مدیرعامل مجمع خیران نخبه‌پرور استان فارس از برگزاری رویداد فرهنگی فعالیت‌محور «سرو کاغذی» به مناسبت بیست و نهمین هفته کتاب خبر داد.
شیراز میزبان رویداد فرهنگی «سرو کاغذی» در هفته کتاب
حبیب شریف در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در فارس، پیرامون این برنامه، اعلام کرد: این رویداد با طراحی محمدحسین امانت و به همت مجمع خیران نخبه‌پرور استان فارس و حمایت و همراهی بنیاد نخبگان فارس، اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و مرکز مطالعات ادبیات کودک و نوجوان دانشگاه شیراز، در روز جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در محوطه‌ی باز باغ مهر جوان و با حفظ پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی، افزود: در این رویداد در چند بخش مختلف، هم شرکت‌کنندگان اصلی که همگی از دانش‌آموزان و دانشجویان مجمع خیران نخبه‌پرور فارس هستند و هم بازدیدکنندگان در چالش‌ها و برنامه‌های پیش‌بینی شده، فعالانه شرکت خواهند کرد.

به گفته شریف، برنامه‌هایی که از توانمندسازی و استعدادپروری تا ایجاد نشاط و انگیزه در جوانان و نوجوانان و ترویج خلاقانه‌ فرهنگ کتابخوانی را دربرخواهد گرفت. شرکت‌کنندگان اصلی از میانِ داوطلبانِ نوجوانِ برگزیده در سه چالش کتابفروشی، خوردنی‌های کتابی و صنایع‌دستی کتابی، محصولات خود را به بازدیدکنندگان ارائه خواهند کرد.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان به بازدید از این رویداد به همراه خانواده می‌توانند، از غرفه‌هایی که به‌وسیله‌ی نوجوانان اداره می‌شود، صنایع‌دستی کتابی، خوردنی‌های کتابی و کتاب با تخفیف ویژه خریداری کنند. در ضمن از بازی‌ها و فعالیت‌های کتابی جذابی که برایشان مهیا شده است، لذت ببرند، جایزه بگیرند و در نشستی صمیمانه با الهام مزارعی، نویسنده‌ کودک و نوجوان، شرکت کنند. در ضمن امکان عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.

یادآور می‌شود: محل برگزاری رویداد: شیراز، بلوار شهید چمران، ابتدای بلوار شاهد، جنب پیاده‌راه سلامت، باغ مهر جوان، بنیاد نخبگان فارس و  ساعت بازدید: ۱۰ تا ۱۷ است.
کد مطلب : ۳۱۳۹۲۲
https://www.ibna.ir/vdchixnxi23nzwd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خاکریز کتاب