مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر از امکان دریافت معرفی نامه برخط برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور خبر داد و گفت: در راستای هوشمندسازی ارائه خدمات دولت و تسهیل در ارائه خدمات صندوق هنر، امکان دریافت برخط معرفی نامه برای همه اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور متقاضی عضویت در صندوق اعتباری هنر فراهم شد.
دریافت معرفی‌نامه برخط عضویت فعالان قرآنی در صندوق اعتباری هنر
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)،  امیر رسولی با اعلام این خبر و با اشاره به جزئیات نحوه آماده سازی و ایجاد زیر ساخت‌های لازم از لحاظ فناوری اطلاعات برای صدور معرفی‌نامه‌های برخط، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده و اتصال سامانه عضویت صندوق اعتباری هنر به سامانه‌های برخط معاونت‌های مطبوعاتی و قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ازاین پس متقاضیان عضویت در صندوق با وارد کردن شماره معرفی‌نامه در پروفایل عضویت صندوق، می‌توانند به‌صورت برخط اطلاعات معرفی نامه خود اعم از تصویر، شماره و تاریخ معرفی‌نامه را ثبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: پیش تر متقاضیان عضویت می بایست معرفی‌نامه و سایر اطلاعات آن را بصورت فیزیکی دریافت کرده و پس از اسکن آن در سامانه بارگذاری می کردند که پس از کارشناسی و انجام استعلامات مورد نیاز مورد تأیید و یا عدم تأیید قرار می‌گرفت.
 
تأکید بر دقت و سرعت در فرآیند ثبت نام اعضا
 مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر ادامه داد: با برخط شدن دریافت معرفی‌نامه این فرایند بصورت سیستمی انجام و به محض دریافت و بررسی برخط، مورد تأیید قرار می‌گیرد. 

وی اظهار کرد: با توجه به امکان دریافت برخط معرفی‌نامه برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور، از این پس متقاضیان عضویت در صندوق هنر بدون حضور فیزیکی، فرآیند ثبت نام آنها با دقت و سرعت بیشتر انجام می‌شود.
 
 پذیرش سه هزارمعرفی نامه 
رسولی در ادامه سخنان خود از پذیرش بیش از سه هزارمعرفی‌نامه از این طریق خبر داد و گفت: در برنامه توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر، اتصال سیستمی به تمامی سازمان های همکار و ذی‌ربط وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و مکانیزه شدن فرایندها در حال پیگیری است.
کد مطلب : ۳۳۹۲۵۰
https://www.ibna.ir/vdcjihetyuqet8z.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب