نهمین دوره مسابقه کتاب‌خوانی پویا با محوریت مجموعه داستان «ماجراهای مردم شهر عجیب» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان تمدید شد.
مسابقه کتاب‌خوانی «ماجراهای مردم شهر عجیب» تمدید شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نشر طلایی نهمین دوره مسابقه کتاب‌خوانی «پویا» -که با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه، شبکه پویا، شبکه نهال و نشر طلایی از سوم شهریورماه ۱۴۰۰ آغاز به کار کرده- تا بیستم آبان ماه تمدید شد.
 
مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی ویژه کودک و نوجوانان بوده و در نهمین دوره خود به سراغ مجموعه داستان «ماجراهای مردم شهر عجیب» رفته است که یکی از آثار افسانه موسوی گرمارودی، نویسنده کودک و نوجوان است.
 
این مجموعه که شامل پنج داستان مجزاست، پیش از این به صورت پنج کتاب مجزا در انتشارات طلایی به چاپ رسیده است. عنوان هریک از داستان‌های این مجموعه عبارت است از: آقا قچ‌قچی، آقا لوف‌لوفی، آقا خاش‌خاشی، آقا چیک‌چیکی و آقا قاپ‌قاپی که به‌تازگی همه آن‌ها در یک مجموعه به چاپ رسیده است.
 
از جمله ویژگی‌های ارزنده‌ای که این مجموعه را برای مخاطبانش خواندنی کرده است، وجود شخصیت‌های شناخته‌شده و پرکار در زندگی است. زبان ساده و روان و داشتن مضامین اخلاقی و انسان‌دوستانه از دیگر ویژگی‌های این مجموعه است؛ مضامین ساده‌ای که به یک دوره و زمان خاص محدود نمی‌شوند و ریشه در فطرت انسان‌ها دارند و نویسنده با بیان داستانی ذهن و روان مخاطبان را با آن ها قلقلک داده است. همکاری با تصویرگران به‌نامی همچون پژمان رحیمی، عاطفه ملکی‌جو، طوی علی‌نژاد و ... باعث شده تا کلام در تلاقی با تصاویر و بازی رنگ‌ها به دل مخاطب بنشیند و هرچه بیشتر با کتاب دمخور شود.
 
مهلت شرکت در این پویش از دوازدهم مردادماه تا بیستم آبان ماه ۱۴۰۰ تمدید شده و جوایز این دوره از پویش پویا، ۱۰۰‌میلیون ریال وجه نقد خواهد بود که با قرعه‌کشی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
 
علاقه‌مندان برای تهیه کتاب و سؤالات مسابقه می‌توانند عدد ۶ را به ۱۰۰۰۹۰۰۰۷ ارسال کرده؛ یا به کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور مراجعه کنند.
کد مطلب : ۳۱۲۷۷۲
https://www.ibna.ir/vdcja8et8uqevaz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما