آثار واصله جشنواره نقالان غدیر با محوریت واقعه غدیر خم‌، دوشنبه 29 شهریور‌ماه سال جاری در فرهنگسرای اخلاق داوری می‌شوند.
مرحله داوری جشنواره نقالان غدیر برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق، پس از اعلام فراخوان جشنواره نقالان غدیر در فضای مجازی با موضوع بیان واقعه غدیر خم و با هدف تبیین ترویج فرهنگ اسلامی و علوی و همچنین ایجاد انگیزه و پرورش نقالان کودک و نوجوان‌، تعداد 74 اثر از طریق فضای مجازی به دبیرخانه جشنواره در فرهنگسرای اخلاق واصل شد.

هیئت داوران جشنواره مرکب حسین معجونی، محمد علی جلیلی و پریسا علم‌دار به سرپرستی داوود فتحعلی بیگی، آثار جشنواره را از نظر شاخصه‌های تسلط بر متن داستان، احاطه بر موضوع، قدرت بیان، صحت اجرا و میزان ارتباط ارزیابی می‌کند.

بر اساس این خبر، جشنواره نقالان علوی در رده سنی 7 تا 11 ساله و 12 تا 18 ساله در هفته ولایت در فضای مجازی برگزار شد و کودکان و نوجوانان، ویدیویی از اجرای نقالی خود از واقعه غدیر خم را به شماره 09216545784 ارسال و صفحه مجازی «امیدهای فردا» را تگ یا منشن می‌کردند و آثار دریافتی در صفحه مجازی یاد شده منتشر می‌شد.

این خبر می‌افزاید: در مرحله داوری از بین ویدئوهای ارسالی، بر اساس شاخصه‌های داوری پنج نفر در هر رده سنی، انتخاب و لوح تقدیر و جوایز نقدی  اهدا می‌شود. 

دبیرخانه «جشنواره نقالان غدیر» در فرهنگسرای اخلاق در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار واقع است.
کد مطلب : ۳۱۱۰۰۱
https://www.ibna.ir/vdcdzf0sfyt0fz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بزرگداشت حافظ
مردی که نادر بود
پرونده ویژه بزرگداشت فردوسی