سامانه الکترونیک هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی تنها تا پایان امروز (20 تیرماه) برای ثبت درخواست متقاضیان شرکت در مسابقه فعال است.
امروز؛ آخرین فرصت برای شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، برای شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تنها تا ساعت ۲۴ امروز (20 تیرماه) فرصت باقی است.

علاقه‌مندان برای شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی می‌توانند به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور یا به پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به نشانی iranpl.ir مراجعه کنند.

سامانه الکترونیکی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا پایان امروز برای ثبت درخواست متقاضیان شرکت در مسابقه فعال است و این زمان تمدید نخواهد شد.

هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سلسله برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با هدف گسترش فرهنگ رضوی و ترویج مطالعه با موضوع فرهنگ غنی اسلامی و سیره ائمه معصوم (ع) و به مناسبت ایام بابرکت دهه کرامت برگزار می‌شود.

طی این دوره از جشنواره ۶ عنوان کتاب در سه بخش‌ کودک، نوجوان و بزرگسال و در موضوع‌های امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمد بن موسی (ع) به مخاطبان عرضه شده است.

در بخش کودک، کتاب «۱۰ قصه از امام رضا (ع) برای بچه‌ها» نوشته مژگان شیخی، انتشارات قدیانی و در بخش نوجوان، کتاب «ماه غریب من» نوشته مجید ملامحمدی، انتشارات به‌نشر معرفی شده است. کتاب‌های «بانوی ملکوت»، نوشته علی کرمی‌جهرمی از انتشارات بوستان کتاب، «چلچراغ» نوشته جلیل عرفان‌منش از انتشارات دفتر پژوهش‌های آستان قدس‌رضوی، «زندگی به سبک خورشید» نوشته مهدی غلامعلی از انتشارت جمال و همچنین کتاب «مهارت‌های زندگی در سیره رضوی» نوشته محمدرضا شرفی از انتشارت مؤسسه خدمات مشاوره‌ای و پژوهش‌های اجتماعی، منابع معرفی‌شده ویژه بزرگسالان است.
کد مطلب : ۲۴۹۹۳۸
https://www.ibna.ir/vdcc1oqi42bq0o8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب