انتشارات کلک زرین، نخستین چاپ کتاب «آموزش تصویری و ترفندهای Visual Modflow شبیه‌سازی جریان و انتقال املاح در آب زیرزمینی» اثر محسن احمدی را راهی بازار نشر کرده است.
شیوه کار با نرم‌افزار Visual Modflow آموزش داده شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، نرم‌افزار ویژوال مودفلو پیشرفته‌ترین نرم‌افزار در حوزه شبیه‌سازی جریان و انتقال املاح در آب زیرزمینی است؛ به‌اندازه‌ای که مولف در بخش پیشگفتار در معرفی این نرم‌افزار چنین بیان کرده است: «قابلیت‌های این نرم‌افزار، مهندسان را بر آن داشته است تا در بیشترین پروژه‌های خود از آن استفاده کنند و باتوجه به آمار منتشره، این نرم‌افزار در بیش از 90 کشور جهان توسط مهندسان به کار گرفته می‌شود.»

کتاب «آموزش تصویری و ترفندهای Visual Modflow شبیه‌سازی جریان و انتقال املاح در آب زیرزمینی» به عنوان خودآموز، نرم‌افزار مودفلو را به عموم کاربران معرفی می‌کند. مخاطبان با مطالعه این اثر می‌توانند به‌راحتی مدل‌های آب زیرزمینی را ایجاد و اجرا کنند.

پرهیز از بکاربردن مطالب پیچیده و ارایه مباحث به‌صورت ساده و همراه با تصاویر با هدف درک عمیق‌تر، از جمله ویژگی‌های این اثر به شمار می‌آیند.

«نصب نرم‌افزار»، «معرفی و تنظیمات اولیه»، «ورود داده‌ها»، «اجرای نرم‌افزار»، «خروجی»، «منوی setap»، «3D explorer» و «مثال‌های کاربردی» عناوین فصول هشت‌گانه این اثر را تشکیل می‌دهند.

چاپ نخست کتاب «آموزش تصویری و ترفندهای Visual Modflow شبیه‌سازی جریان و انتقال املاح در آب زیرزمینی» با شمارگان 500 نسخه در 216 صفحه به بهای 9 هزار و 600 تومان از سوی انتشارات کلک زرین منتشر شده است./

کد مطلب : ۱۹۳۳۳۲
https://www.ibna.ir/vdcippazrt1a3p2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه پویش #تندرست_باش_ای_ایران