یک روز پیش از حضور نورا حق‌پرست مترجم و نویسنده‌ی رمان‌ها و کتاب‌های مختلف کودک و نوجوان به ایلام، اعضای مرکز شهید جرایه کانون ایلام یکی از آثار او را به عنوان پر خواننده‌ترین کتاب هفته انتخاب کردند.
تصویری از انتخاب آثار برتر در کانون ایلام
تصویری از انتخاب آثار برتر در کانون ایلام

ایبنا نوجوان: یک‌روز پیش از آمدن نورا حق‌پرست مترجم و نویسنده‌ی رمان‌ها و کتاب‌های مختلف کودک و نوجوان به ایلام، اعضای مرکز شهید جرایه کانون ایلام کتاب «دایناسورها» با ترجمه‌ی او را به عنوان پرخواننده‌ترین کتاب هفته انتخاب کردند.

این کتاب از نظر بچه‌هایی که آن را مطالعه کرده‌اند کتابی با محتوایی جذاب و با شکل ظاهری دیدنی رنگ‌های مختلف ارزیابی شده که وجود کارت‌هایی متفاوت با قابلیت عوض کردن رنگ‌های مختلف داخل کتاب نیز به آن جذابیت بخشیده است.

کتاب «دایناسورها»، نوشته‌ی لئونیزا اسلادن و با ترجمه نورا حق‌پرست که از طرف کانون منتشر شده است مخاطبین کودک را به دنیای دایناسورها و گذشته‌های دور می‌برد و آنها را با حیوانات ماقبل تاریخ آشنا می‌کند.
 
نورا حق‌پرست برای شرکت در نشست «دو پنجره» با محوریت بررسی رمان نوجوان «آوازهایم برای تو» روز چهارشنبه 28 تیرماه در مرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام بین کودکان و نوجوانان ایلامی حضور پیدا خواهد کرد و به سوالات مخاطبین آثار خود پاسخ می‌دهد.

منبع خبر: روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام

کد مطلب : ۱۴۳۵۱۷
https://www.ibna.ir/vdcizpazyt1a5w2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401