یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۳
۱۶ کتابخانه آذربایجان‌غربی میزبان طرح «کتابخانه‌گردی» خواهد بود

آذربایجان‌غربی- مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی گفت: در آستانه بیستمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ۱۶ کتابخانه میزبان طرح کتابخانه‌گردی در استان خواهد بود.

خدیجه معصومی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در ارومیه، گفت: در آستانه ۱۷ اسفند ماه بیستمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به منظور معرفی خدمات و کارکردهای کتابخانه‌های عمومی، طرح «کتابخانه‌گردی» در ۱۶ باب کتابخانه عمومی در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

وی افزود: بر این اساس کتابخانه‌های مرکزی و منتخب شامل کتابخانه‌های تازه‌تأسیس، کتابخانه‌های دارای جاذبه‌های خدمات و فعالیت و… در روزهای ۱۳، ۱۴، ۱۵ اسفندماه میزبان مردم، مسئولین، شخصیت‌های مرجع و دستگاه‌های استانی و شهرستانی خواهند بود.

معصومی ادامه داد: عضویت افتخاری مسئولین در کتابخانه‌های عمومی، نشست‌های آزاداندیشی و مطالبه‌گری فرهنگی از مسئولین استانی، تقدیر از برگزیدگان استانی دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی از جمله برنامه‌های این طرح است.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی اجرای برنامه‌های فرهنگی با مشارکت اعضا و نمایشگاه و فروشگاه کتاب، عکس و کسب‌وکارهای بومی رارا از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام در کتابخانه‌های منتخب برای اجرای طرح «کتابخانه‌گردی» برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها