پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
مرکز علمی‌فرهنگی سلمان‌شناسی و جشنواره ادبی‌، فرهنگی سلمان آغاز به کار کرد

اصفهان- به مناسبت 2 شهریور، روز بزرگداشت سلمان فارسی، به همت شهرداری منطقه 15 اصفهان، مرکز علمی‌فرهنگی سلمان‌شناسی و جشنواره ادبی‌، فرهنگی سلمان کار خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، در حاشیه مراسم بزرگداشت سلمان فارسی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و نیز اعضای شهرداری منطقه 15، پوستر مرکز علمی‌فرهنگی سلمان‌شناسی و جشنواره ادبی‌فرهنگی سلمان رونمایی شد.

مهرناز آزاد، دبیر اجرایی جشنواره، در خصوص بخش‌های این جشنواره ادبی‌فرهنگی بیان کرد: این جشنواره در دو بخش عمومی و ویژه برگزار می‌شود. بخش عمومی شامل سه قالب شعر و داستان کوتاه و مقاله با موضوعات چالش‌های اجتماعی، فرصت‌ها و تهدیدهای فرهنگی و نیز آب و زاینده‌رود است.

رئیس انجمن شاعران جوان استان اصفهان در ادامه در خصوص بخش ویژه جشنواره ادبی‌فرهنگی گفت: بخش ویژه نیز با موضوعات سلمان محمدی، اندیشمندان و مکتب اصفهان و همچنین اصفهان‌شناسی و تاریخ جی در قالب مقالات، پذیرای شرکت‌کنندگان در این جشنواره است.

جشنواره ادبی‌فرهنگی سلمان فارسی با تلاش انجمن شاعران جوان استان اصفهان با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری منطقه 15 برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا 10 شهریور برای ارسال آثار خود به دبیرخانه واقع در خیابان جی، چهارراه مسجدعلی، خیابان شهدای ستار، فرهنگسرای اندیشه، فرصت دارند. پست الکترونیکی jashnvare.adabi.salman1402@gmail.com نیز برای دریافت آثار در دسترس است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها