چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
مصطفی ملکیان از «آگاپه؛ در آینه زندگی مادر ترزا» می‌گوید

اولین رویداد آگاپه با عنوان «آگاپه استارت» به مناسبت روز جهانی خیریه و با سخنرانی مصطفی ملکیان به صورت آنلاین، جمعه ۱۴ شهریور، ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اولین رویداد آگاپه با عنوان «آگاپه استارت» به مناسبت روز جهانی خیریه و با سخنرانی مصطفی ملکیان به صورت آنلاین، جمعه ۱۴ شهریور، ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد.

در «روز جهانی خیریه» که به مناسبت سالروز فوت مادرترزا به این نام، نامگذاری شده است، مصطفی ملکیان پیرامون موضوع «آگاپه؛ در آینه زندگی مادر ترزا» سخنرانی خواهد کرد و رسما فعالیت پلتفرم آگاپه آغاز خواهد شد.

بر اساس چشم انداز و ماموریت تعریف شده در آگاپه که توسعه و ترویج هوشمندانه نیکوکاری در سطح جامعه است، «سامانه هوشمند سازمان‌های مردم نهاد» مدلسازی و طراحی شده است.

آگاپه، پلتفرمی است که با تسهیل ارتباطات بین سازمان‌های مردم‌نهاد، نیکوکاران، مددجویان و داوطلبین به خلق ارزش اجتماعی در این عرصه پرداخته و با ارائه راهکارهای فناورانه پاسخی برای رفع چالش‌ها و نیازهای فضای اجتماعی فراهم کرده‌است.

آگاپه استارت، شروعی نو در بهبود هدفمند و هوشمندانه نیکوکاری است.

گفتنی‌ست سلسله نشست‌های «آکادمی آگاپه» با حضور دیگر اساتید و فعالان موثر در عرصه‌های مختلف اخلاق، فلسفه، جامعه شناسی، روان‌شناسی، مدیریت ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است این نشست به صورت آنلاین در اینستاگرام به آدرس

http://instagram.com/agapengo و آپارات به آدرس https://www.aparat.com/Agapengo/live به زنده صورت پخش خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها