معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از راهیابی 28 اثر از قصه‌گویان و پژوهشگران استان خوزستان به مرحله دوم بخش پادکست بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خبر داد.
راهیابی 28 پادکست از قصه‌گویان خوزستانی به مرحله دوم جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، بهرام دهکردی با اعلام این خبر افزود: 28 پادکست قصه‌گویان و پژوهشگران خوزستانی در بین ۹۷۰ پادکست منتخب قرار گرفت و به مرحله دوم ارزیابی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون راه یافت.

وی افزود: در اولین سال حضور و رقابت پادکست‌ها در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، بیش از ۱۷۰۰ اثر در این بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که با پایان داوری مرحله اول، ۹۷۰ پادکست قصه‌گویی به مرحله دوم ارزیابی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون راه یافت و در این میان ۲۸ اثر متعلق به قصه‌گویان و پژوهشگرانِ خوزستانی است.

دهکردی با بیان اینکه یک گروه ۵ نفره، ۱۷۰۰ اثر تقریبی رسیده در بخش  پادکست را بررسی کردند، تصریح کرد: این تعداد آثار در مرحله نهایی توسط یک گروه ۳ نفره از داوران مجرب، پایش و ۱۰ روز قبل از اختتامیه و مرحله کشوری، برگزیدگان قصه‌های صوتی مشخص و در اختتامیه جشنواره بیست و سوم معرفی می‌شوند.

وی یادآوری شد: تا پایان آبان‌ماه، آثار راه‌یافته به مرحله نهایی انتخاب و معرفی خواهند شد و مرحله پایانی بیست‌ و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با شب یلدا برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۳۱۱۱۳۹
https://www.ibna.ir/vdcfmydm1w6dyya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1400
بزرگداشت حافظ
بهارانه کتاب