کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سی ‌و یکم تیرماه و با حضور سید عباس صالحی

جلسه هماهنگی هیأت نظارت بر نشر استان خراسان‌رضوی با سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود

29 تير 1395 ساعت 12:51

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی از برگزاری جلسه هماهنگی هیأت نظارت بر نشر استان خراسان‌رضوی با سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت: این جلسه با هدف ایجاد وحدت رویه و تبادل سیاست‌های اجرایی در حوزه نشر، میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره‌‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان‌رضوی برپا خواهد شد.


یوسف امینی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با بیان این‌که پیشنهاد برگزاری جلسات هماهنگی هیأت نظارت بر نشر استان‌ها با سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به میزبانی استان‌ها و به صورت رو در رو، از سوی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شده است، اظهار کرد: در این جلسات، فعالیت‌های دبیرخانه هیأت نظارت بر نشر استان‌ها ارزیابی و سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه، ابلاغ می‌شود.
 
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی عنوان کرد: همچنین در این جلسات، مشکلات اجرایی و ابهامات و پرسش‌های احتمالی در حوزه نشر استان‌ها مطرح و مراتب پیگیری خواهد شد.
 
وی توضیح داد: نخستین جلسه هماهنگی هیأت نظارت بر نشر استان خراسان‌رضوی با سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور اعضای این هیأت و سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد سلگی، مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دور روز متوالی (سی‌و‌یکم تیرماه و یکم مردادماه) در محل اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
 
امینی عنوان کرد: با توجه به این‌‌که حوزه کتاب از اهمیت زیادی برخوردار است، بدون تردید برگزاری جلسات این‌چنینی در استان‌ها، در تسهیل فرایند صدور مجوز نشر در استان‌ها و کاهش آسیب‌ها تأثیر‌گذار خواهد بود.


کد مطلب: 238587

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/tolidi/238587/جلسه-هماهنگی-هیأت-نظارت-نشر-استان-خراسان-رضوی-سیاست-های-وزارت-فرهنگ-ارشاد-اسلامی-برگزار-می-شود

ایبنا
  https://www.ibna.ir