?> ?> ایبنا - اختتامیه کتاب سال لرستان برگزار می‌شود - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در گفت‌و‌گو با ایبنا؛

اختتامیه کتاب سال لرستان برگزار می‌شود

6 آذر 1401 ساعت 18:29

گزارشگر : سهیمه اسدزاده

همزمان با هفته پژوهش، آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان کتاب سال لرستان با حضور مسئولان استانی برگزار می‌شود.


اعظم روانشاد معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در لرستان گفت: نهمین دوره جایزه کتاب سال لرستان با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با هدف توسعه فرهنگ نشر در جامعه، معرفی آثار فاخر مکتوب نویسندگان و ناشران و ارتقاء سطح مطالعه و ترویج کتابخوانی در استان برگزار شد.

روانشاد با بیان اینکه دبیرخانه نهمین دوره جایزه کتاب سال لرستان، 100 اثر را در مدت زمان مقرر دریافت کرد افزود: این آثار پس از بررسی اولیه برای داوری نهایی به خانه کتاب و ادبیات ایران ارسال شدند که مورد ارزیابی دقیق و علمی داوران قرار گرفته‌اند. 

معاون فرهنگی مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: آیین اختتامیه کتاب سال لرستان و معرفی برگزیدگان همزمان با هفته پژوهش در لرستان با حضور مسئولان استانی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در هفته پژوهش همچنین برنامه‌های مختلف فرهنگی نیز در دستور کار این معاونت از جمله نشست‌های نقد و بررسی کتاب، رونمایی از تازه‌های نشر استان، نشست با مفاخر استان و ... در نظر گرفته شده است که اطلاع‌رسانی خواهد شد.


کد مطلب: 329379

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/shortint/329379/اختتامیه-کتاب-سال-لرستان-برگزار-می-شود

ایبنا
  https://www.ibna.ir