به همت انتشارات انقلاب اسلامی؛

کتاب«روایت رهبری»به چاپ ششم رسید

کتاب «روایت رهبری»نوشته سید یاسر جبرائیلی توسط انتشارات انقلاب اسلامی به چاپ ششم رسید.
کتاب«روایت رهبری»به چاپ ششم رسید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ کتاب «روایت رهبری» نوشته سید یاسر جبرائیلی توسط انتشارات انقلاب اسلامی به چاپ ششم رسید. این کتاب حاوی نکاتی جدید و منتشر نشده از نحوه انتخاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) به عنوان رهبر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۸ و بخش‌هایی منتشر نشده از خاطرات سیاسی ایشان است.

در این کتاب برای اولین بار از مذاکرات شورای انقلاب و متن مذاکرات اجلاسیه‌ی خبرگان در سال ۶۴ و اجلاسیه‌ی خبرگان در سال ۶۸ استفاده شده است. همچنین بخشی از مذاکرات جلسه رؤسای قوا و مرحوم حاج احمدآقا در حضور امام (قدس‌سره) در مهر ۶۷ (۶ ماه قبل از عزل آیت‌الله منتظری) در این کتاب منتشر شده که در آن برای اولین‌بار حضرت امام (قدس‌سره)، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) را برای رهبری آینده نظام مطرح می‌کنند.

کتاب «روایت رهبری» در سه فصل، روایت جامعی از «رسمیت و قانونیت یافتن رهبری حضرت امام خمینی (قدس‌سره) با مصوبه‌ی مجلس خبرگان قانون اساسی»، «تعیین آیت‌الله منتظری به رهبری آینده توسط مجلس خبرگان رهبری و سپس عزل وی» و در نهایت «تعیین حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) توسط مجلس خبرگان به رهبری انقلاب اسلامی» است.

چاپ ششم این کتاب در ۶۲۰ صفحه، قطع رقعی و قیمت ۱۶۰ هزار تومان عرضه شده است.
کد مطلب : ۳۳۹۲۸۳
https://www.ibna.ir/vdcfc1dmmw6dm0a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده هفته دفاع مقدس 1402