از سوی انتشارات کتاب جمکران؛

«لبخند مصطفی» کتاب شد 

کتاب «لبخند مصطفی»، موضوع زندگی‌نامه شهید مدافع حرم مصطفی نبی‌لو به همت دفتر ادبیات پایداری انتشارات کتاب جمکران و با مشارکت ستاد ملی کنگره شهدای استان قم منتشر و روانه بازار نشر شد.
«لبخند مصطفی» کتاب شد 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)‌، کتاب «لبخند مصطفی» به‌قلم مریم دوست‌محمدیان با موضوع زندگی‌نامه شهید مدافع حرم مصطفی نبی‌لو به همت دفتر ادبیات پایداری انتشارات کتاب جمکران و با مشارکت ستاد ملی کنگره شهدای استان قم منتشر و روانه بازار نشر شد.

شهید مصطفی نبی‌لو از رزمندگان دفاع مقدس و کارمند کمیته امداد امام خمینی(ره)، با شروع جنگ داعش در سوریه با وجود اینکه نظامی نبود، داوطلبانه به سوریه اعزام و در تاریخ ۲۹ مهر سال ۱۳۹۶ در عملیات آزادسازی بوکمال در منطقه دیرالزور سوریه به شهادت رسید.

در بخشی از کتاب آمده است: قبل از آن دنیای تو مثل دنیای همه آدم‌های دوروبر، چهار فصل بود با دوازده ماه؛ اما بعد از اینکه پیغام به عمه رسید که: "اگه نیایید خواستگاری این دختره از گشنگی و تشنگی معلوم نیست چه بلایی سرش میاد"، دنیای تو رنگ دیگری گرفت؛ تمامش شد بهاری به بلندای بیست و هفت سال؛ دنیایی که دو هفته مانده به کنکور در دهمین روز از اولین ماه تابستان سال ۶۹ سبز شد و همین‌طور سبز و بهاری ماند تا بیست‌ونهمین روز از اولین ماه پاییز سال ۹۶. بعد از آن دنیای تو رنگ خزان گرفت و آن وقت روزی نبود که به مصطفی نگویی: "خودت می‌دونی که بعد از تو چقدر سخته؟"

آیین رونمایی این کتاب روز چهارشنبه دوازدهم بهمن ساعت ۱۰:۳۰ در شهر مقدس قم، خیابان دور شهر، کوچه ۲۸، ساختمان انتشارات جمکران برگزار خواهد شد.

«لبخند مصطفی» در ۱۵۰ صفحه و با قیمت ۶۵ هزار تومان از سوی انتشارات کتاب جمکران به چاپ رسیده است. 
کد مطلب : ۳۳۲۱۷۹
https://www.ibna.ir/vdccmiq1o2bq1s8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال