?> ?> «من مهدی آذر یزدی هستم» در بازار کتاب | ایبنا
رمان نوجوان «من مهدی آذر یزدی هستم» به قلم هادی حکیمیان در ۲۷۸ صفحه و دو نسخه‌ای الکترونیکی و کاغذی به همت نشر صاد منتشر شد.
«من مهدی آذر یزدی هستم» در بازار کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی نشر صاد، این اثر، داستانِ دو نوجوان به نام‌های حسینعلی و کوچک‌علی است که در دهه ۳۰ زندگی می‌کنند. آن‌ها برای رساندن یک چمدان امانتی به همراه یکی از آشناهایشان که راننده کامیون است راهی تهران می‌شوند. این دو نوجوان، طی حوادثی در تهران با مهدی آذر یزدی نویسنده کودک و نوجوان آشنا می‌شوند. آشنایی آن‌ها با اتفاق‌های عجیبی همراه می‌شود تا جایی که به مجلس شورای ملی و کاخ سلطنتی شاه نیز می‌روند.

هادی حکیمیان متولد ۱۳۵۷ و اهل یزد است. از او تاکنون آثار متنوعی مانند برج قحطی، برج ناز، خواب پلنگ، پست طهران، باغ خرمالو، تنگه زاغ، گل انارها را باد می‌برد و باد سرخ منتشر شده است.

حکیمیان برای این آثار جوایز متعددی نیز دریافت کرده که شامل جایزه شهید غنی‌پور برای کتاب برج قحطی و خواب پلنگ، جایزه قلم زرین برای کتاب باغ خرمالو و خواب پلنگ، جایزه داستان انقلاب برای باغ خرمالو و پست طهران، جایزه شهید اندرزگو برای باغ خرمالو، جایزه کتاب سال استان یزد برای برج قحطی و برج ناز، جایزه کتاب سال تاریخ انقلاب اسلامی برای کتاب تنگه زاغ، نامزد جایزه جلال آل‌احمد برای برج قحطی و نامزد جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی برای خواب پلنگ و باغ خرمالو است.

«پاسبان هیکل قلچماق و گنده‌ای داشت، طوری که با یک دست پس گردن من را گرفت و با دست دیگر پس گردن حسینعلی. بعد هم توی هوا بلندمان کرد و چنان فشار می‌داد که نگو و نپرس. راستش اول من گریه افتادم. این‌جور وقت‌ها حسینعلی پوست کلفت‌تر بود، طوری که تا آن روز گریه او را ندیده بودم اما همچین که جناب حائری‌زاده اسم زندان را آورد، حسینعلی هم بنا کرد به گریه‌کردن.»

نسخه کاغذی کتاب «من مهدی آذر یزدی هستم» را می‌توانید با قیمت ۶۹ هزار تومان از سایت نشر صاد به نشانی Saadpub.ir تهیه کنید و نسخه الکترونیکی اثر نیز با قیمت ۳۴ هزار تومان قابل دریافت از طاقچه است.
 
کد مطلب : ۳۱۲۳۶۲
https://www.ibna.ir/vdcepw8xwjh8zxi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما