در همایش «شهید صیاد شیرازی و هوانیروز» انجام می‌شود

رونمایی از «هوانیروز، نگاهی به گذشته، حال و آینده» و دو کتاب دیگر

«هوانیروز، نگاهی به گذشته، حال و آینده» و دو کتاب دیگر در زمینه هوانیروز، با حضور فرماندهان و امیران ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش «شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و هوانیروز» رونمایی می‌شود.-
نشان هوانیروز
نشان هوانیروز
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «هوانیروز، گذشته، حال و آینده» در همایشی با عنوان «شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و هوانیروز» در ستاد فرماندهی هوانیروز رونمایی می‌شود.

«هوانیروز، نگاهی به گذشته، حال و آینده» نوشته امیر سرتیپ هوشنگ یاری، فرمانده هوانیروز جمهوری اسلامی ایران است و در این مراسم امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش و برخی دیگر از امیران و فرماندهان ارتش، حضور خواهند داشت.

این کتاب به هوانیروز از منظر قدرتمندترین نیروی بالگردی خاورمیانه پرداخته است. نویسنده کتاب از استادان دانشگاه‌های دافوس، شهید ستاری، افسری امام علی(ع) و دفاع ملی است و «هوانیروز، نگاهی به گذشته، حال و آینده» به دلیل نبود منبع فارسی مناسب در زمینه نقش نیرو‌های بالگردی در پیشبرد اهداف نظامی تالیف شده است.

همچنین در مراسم رونمایی از این کتاب، قرار است از کتاب «نسیم رهایی» و یک کتاب دیگر هم در حوزه هوانیروز رونمایی شود.

این مراسم از ساعت 18 و 15 دقیقه فردا، چهارشنبه 26 تیرماه 1392 با حضور مسوولان هیات معارف جنگ شهید صیاد شیرازی و خانواده جانبازان و شهیدان هوانیروز در ستاد فرماندهی این نیرو واقع در اتوبان شهید بابایی، روبه‌روی سازمان ایثارگران نزاجا برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۱۷۴۴۵۲
https://www.ibna.ir/vdcamyn6u49n0y1.k5k4.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه شهید سردار سلیمانی
پرونده ویژه چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس
رحلت امام خمینی(ره)