سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹
کتاب «بررسی و مدیریت اختلالات روانپزشکی در بزرگسالان» منتشر شد

قزوین-کتاب «بررسی و مدیریت اختلالات روانپزشکی در بزرگسالان» تألیف علی مشکین‌یزد و پروانه سودمند توسط انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین منتشر و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از قزوین، کتاب «بررسی و مدیریت اختلالات روانپزشکی در بزرگسالان» با هدف دسته‌بندی انواع اختلال روان‌پزشکی در بزرگسالان برای سهولت دسترسی دانشجویان و پرستاران شاغل تألیف شده است.

این کتاب عملکرد پرستار سلامت روان را در زمینه همه‌گیرشناسی، عوامل خطر، اتیولوژی، بررسی اولیه، تشخیص، تظاهرات بالینی، درمان و آموزش به بیمار درباره اختلالات روانپزشکی در بزرگسالان را ارتقا می‌دهد و درک مفاهیم کلیدی و تمرین چارچوب‌ها در نقش اساسی رابطه پرستار با بیمار را پشتیبانی می‌کند.

این کتاب اشاره مناسبی به مفاهیم اساسی و اقدامات پرستاری خاص مرتبط با مراقبت از بزرگسالان دارای اختلال روانپزشکی دارد.

مطالب کتاب «بررسی و مدیریت اختلالات روانپزشکی در بزرگسالان» در ۱۲ فصل مطرح شده که هر فصل به بررسی یکی از اختلالات روان‌پزشکی بزرگسالان نظیر اختلال شخصیت، اختلال خواب، اختلال سایکوتیک و سایر موارد می‌پردازد.

کتاب «بررسی و مدیریت اختلالات روانپزشکی در بزرگسالان» در ۳۱۶ صفحه و قطع رحلی به بهای ۳۲۰ هزار تومان از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه نسخه فیزیکی این کتاب به لینک B2n.ir/g39916 مراجعه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها