یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶
نمایش‌نامه‌خوانی و نمایش‌نامه‌نویسی برای کودکان و نوجوانان

مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری و کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر، رویداد توکا را برگزار می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این رویداد در دو بخش نمایش‌نامه‌خوانی و نمایش‌نامه‌نویسی برگزار می‌شود. در بخش نمایش‌نامه‌خوانی موضوع آزاد و گروه سنی خردسال، کودک و نوجوان مخاطب آثار هستند.

در این بخش شورای انتخاب ۱۰ اثر از نمایش‌نامه‌های ارسالی را برای خوانش معرفی می‌کند و اولویت انتخاب آثار در شرایط برابر با اعضای کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر و همچنین مربیان و هنرمندان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

مهلت ارسال آثار در بخش نمایش‌نامه‌خوانی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ است و نتایج ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

همچنین در بخش نمایش‌نامه‌نویسی، نویسندگان می‌توانند نمایش‌نامه‌های خود را که از سرفصل کتاب‌های درسی و یا عنوان‌های کتاب‌های انتشارات کانون پرورش فکری اقتباس کرده‌اند به پست الکترونیک به نشانی Childrentheater۱۴۰۱@gmail.com ارسال کنند. شورای انتخاب هفت نمایش‌نامه را انتخاب و معرفی خواهد کرد.

مهلت ارسال آثار در این بخش ۳۱ مرداد ۱۴۰۳ و اعلام نتایج ۱۵ شهریور ۱۴۰۳ است. در این بخش هم اولویت انتخاب آثار در شرایط برابر با اعضای کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر و همچنین مربیان و هنرمندان کانون پرورش فکری خواهد بود.

کارگردانان و علاقه‌مندان به این حوزه‌ها می‌توانند فایل پی‌دی‌اف نمایش‌نامه‌های خود را از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ به شماره ۰۹۰۳۲۰۳۱۳۲۵ ارسال کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط