شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳
فرصت ۶ روزه بهره‌مندی از یارانه ویژه خرید حضوری از کتابفروشی‌ها آغاز شد

به‌مناسبت سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی فروش حضوری کتابفروشی‌های عضو «بازار کتاب» در کنار فروش مجازی، آغاز شد و به مدت ۶ روز ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به مناسبت برپایی هفته کتاب سی‌ویکم فروش حضوری کتابفروشی‌های عضو «بازار کتاب» از امروز شنبه (بیست‌وهفتم آبان‌ماه ۱۴۰۲) آغاز شد و تا پنجشنبه (دوم آذرماه ۱۴۰۲) ادامه دارد.
 

کتابفروشی‌های عضو سامانه «بازار کتاب» همزمان با فروش مجازی، فروش حضوری نیز خواهند داشت و علاقه‌مندان می‌توانند در این ۶ روز به صورت حضوری به کتابفروشی‌های عضو سامانه مراجعه کنند. به هر کد ملی ۲۵ درصد یارانه تا سقف خرید ۴۰۰ هزار تومان تعلق می‌گیرد. کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول این یارانه می‌شوند و کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی کتابِ خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده‌اند مشمول یارانه نخواهند شد.
 

برای مشاهده فهرست و مشخصات کتابفروشی‌های عضو این سامانه می‌توانید به آدرس bazarketab.ir مراجعه کنید.
 

کتابفروشان و خریداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام، فروش و خرید کتاب از طریق «بازار کتاب» با مرکز پشتیبانی و پاسخگویی به شماره تماس ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ تماس بگیرند.
 

سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از بیست‌وسوم آبان‌ماه آغاز به کار کرد و تا سی‌ام آبان‌ماه ۱۴۰۲ به کار خود ادامه می‌دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها