چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۱
۶ روز خرید حضوری از کتابفروشی‌ها با یارانه

کتابفروشی‌های عضو سامانه «بازار کتاب» به‌مناسبت سی‌ویکمین دوره هفته کتاب در کنار فروش مجازی، فروش حضوری نیز خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری کتاب (ایبنا)، علاقه‌مندان می‌توانند به صورت حضوری از ۲۷ آبان تا ۲ آذر ۱۴۰۲ به مدت ۶ روز از کتابفروشی‌های عضو سامانه «بازار کتاب» با یارانه ۲۵ درصدی کتاب خریداری کنند.

کتابفروشی‌های عضو سامانه «بازار کتاب» همزمان با فروش مجازی، فروش حضوری نیز خواهند داشت و به هر کد ملی ۲۵ درصد یارانه تا سقف خرید ۴۰۰ هزار تومان تعلق می‌گیرد. کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول این یارانه می‌شوند و کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی کتاب خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده‌اند مشمول یارانه نخواهند شد.

گفتنی است، فهرست و مشخصات کتابفروشی‌های عضو این سامانه در آدرس bazarketab.ir قابل مشاهده است.

مرکز پشتیبانی و پاسخگویی با شماره تماس ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ برای پاسخگویی و راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام، فروش و خرید کتاب از طریق «بازار کتاب» برای کتابفروشان و خریداران در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از ستاد خبری سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از بیست‌وسوم آبان‌ماه آغاز به کار کرد و تا سی‌ام آبان‌ماه ۱۴۰۲ به کار خود ادامه می‌دهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها